Türkiye - Yunanistan uçak seferleri

Türkiye'den Yunanistan'a; İstanbul ve İzmir'den Atina ve Selanik'e Türk Hava Yolları, Pegasus, Aegean ve Olympic Air ... ile aktarmasız uçak seferleri.

 

 

Türkiye - Yunanistan uçak bileti fiyatları

Dünyada milyonlarca uçuş noktasını tarayarak en hesaplı uçak bileti alternatiflerini karşılaştırmalı olarak sunan Skyscanner ile her zaman her yere en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. Yunanistan istikametine uygun uçak bileti mi arıyorsunuz? Yunanistan uçak biletlerini yukarıdaki arama panelini kullanarak sorgulayabilirsiniz. Bu arama sonuçları size destinasyonlarınızla ilgili tüm uçak biletlerini gösterecektir. Yunanistan uçak biletinizi "Rezervasyon" butonuna tıklayarak güvenle alabilirsiniz.

Eğer seyahat tarihleriniz esnekse, seçtiğiniz herhangi bir ay için tüm günleri görünteleyerek hangi gün en ucuz uçabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yunanistan'da kalacak yere mi ihtiyacınız var? Bu güzel ülkede en ucuz otelleri bulmak için Skyscanner Otel arama panelini kullanabilirsiniz. Skyscanner Yunanistan otellerini tarayıp fiyatları karşılaştırarak size tüm konaklama seçeneklerini gösterir. Skyscanner nasıl uygun uçak bileti bulmanıza yardımcı olduysa aynı şekilde bütçenize en uygun oteli bulmanıza da yardımcı olur. Geriye Yunanistan tarihini keşfetmek ve turistik yerlerini gezmek kalıyor.

COVID-19 uyarısı: Yunan Sivil Havacılık Otoritesi (Hellenic Civil Aviation Authority) duyurusuna göre COVID-19 önlemleri kapsamında Türkiye'den Yunanistan'a uçuşlar 22 Mart 2021 tarihine kadar durdurulmuştur.

İyi seyahatler!

İstanbul - Selanik uçakla kaç saat sürmektedir?

İstanbul - Selanik arası uçakla ortalama 1 saat 20 dakika sürmektedir.

İstanbul - Atina arası uçakla kaç saat sürmektedir?

İstanbul - Atina arası uçakla ortalama 49 dakika sürmektedir

İzmir - Atina uçakla kaç saat?

İzmir - Atina arasındaki uçak yolculuğu 1 saat sürüyor.

Türkiye - Yunanistan uçuşları ne zaman başlayacak?

Yunan Sivil Havacılık Otoritesi (Hellenic Civil Aviation Authority) duyurusuna göre COVID-19 önlemleri kapsamında Türkiye'den Yunanistan'a uçuşlar 22 Mart 2021 tarihine kadar durdurulmuştur.

Yunan adaları hakkında yaptığımız tüm paylaşımlar için instagram sayfamız @yunan.adalari 'nı takip edebilirsiniz